ШАНОВНІ БАТЬКИ! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Постанова Головного державного Санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25

Шановні батьки, вихованців Конотопського НВК: ЗОШ І ступеня – ДНЗ.

На виконання пункту 3 Постанови Головного державного Санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 нагадуємо, що ранковий прийом дітей здійснює вихователь групи або медпрацівник перед входом до закладу дошкільної освіти згідно графіка з 7.40 до 8.00 та передачу дошкільників батькам після закінчення дня з 16.40 до 17.20 проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході в приміщення).
– Батьки, які супроводжують дитину, мають бути у захисній масці чи у респіраторі.
-Діти, температура тіла яких понад 37,2 С або з ознаками гострого респіраторного захворювання (нежить, кашель тощо) не приймаються до ЗДО.
-.Батьки зобов’язані повідомляти вихователів щоранку про стан здоров’я дітей.
– Для кожної групи встановлений гнучкий графік прийому дітей кожної групи (зранку) з метою дотримання групової ізоляції.
– Кількість дітей у групах обмежена таким чином, щоб забезпечити належні протиепідемічні умови та контроль над їх дотриманням (10-12 осіб).
– У випадку виявлення у дитини протягом дня підвищення температури понад 37,2 С та будь-які інші симптоми гострих респіраторних захворювань, її буде ізольовано та повідомлено батькам.
– Наголошуємо, що передачу дітей наприкінці дня проводимо організовано, з дотриманням дистанції, визначеної у Постанові, не допускаючи скупчення людей на території закладу.
Шановні батьки, будь-ласка, дотримуйтесь вимог пункту 3 Постанови Головного державного Санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідеміологічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Будемо вдячні за співпрацю та підтримку!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *